Zacznij nurkować

Poznaj podwodny świat i podnoś swoje kwalifikacje. Otwórz sobie drogę do fantastycznych nurkowań przygodowych z naszym zespołem. Wybierz odpowiedni kurs z naszej oferty i zapisz się już dziś.

Profesjonalny system szkoleniowy.

 Uzyskaj certyfikat PADI - najbardziej wartościowy, rozpoznawany i uznawany na całym świecie. Rocznie ponad milion osób zaczyna swoją przygodę z nurkowaniem lub rozwija swoje umiejętności pod nadzorem instruktorów PADI.

 Szkolimy w niewielkich grupach, zapewniamy odpowiednie warunki oraz cały potrzebny do nauki sprzęt i materiały. System e-learningowy jest dostosowany do urzadzeń mobilnych.

 System szkolenia oparty na maksymalizacji bezpieczeństwa, stopniowym zdobywaniu wiedzy praktycznej i teoretycznej, oraz standardach i procedurach które są jednakowe we wszystkich zakątkach świata, czyni nurkowanie jedną z najbezpieczniejszych i dających najwięcej radości aktywności fizycznej.

PIDIVING - Kurs Odkryj Nurkowanie - PADI Discover Scuba Diving

DSD Discover Scuba Diving

 Warto spróbować

Kurs dla osób które chcą spróbować nurkowania w komfortowych warunkach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i tempa nauki - bez zobowiązujących egzaminów, choć zakończone krótkim sprawdzianem.

Nasz pierwszy kurs pozwala poczuć ducha przygody i magii nurkowania, jednocześnie ułatwiając podjęcie decyzji o przystąpieniu do kursu Open Water Diver.

PIDIVING - Kurs Podstawowy - PADI Open Water Diver

PADI OWD Open Water Diver

 Pierwszy certyfikat

Kurs ten jest najpopularniejszym na świecie szkoleniem gwarantującym honorowany na świecie certyfikat.

Otrzymane uprawnienia pozwalają na legalne, samodzielne* nurkowania rekreacyjne do 18m. głębokości – co pozwala na fantastyczne spędzanie wolnego czasu i dokonywanie pierwszych podwodnych odkryć.

PIDIVING - Kurs Zaawansowany - PADI Advanced Open Water Diver

PADI AOWD Advanced Open Water Diver

 Podnoszenie uprawnień i umiejętności

Więcej przygody, więcej doświadczenia i pewności siebie oraz więcej uprawnień.

Kurs zaawansowany ma na celu poszerzenie praktycznej zdolności radzenia sobie w szczególnych sytuacjach pod wodą. Sytuacje te sklasyfikowano w postaci nurkowań Adventure i towarzyszących im sesji teoretycznych.

PIDIVING - Kurs Nurka Ratownika - PADI Rescue Diver

PADI Rescue Diver

 Bezpieczeństwo, zabezpieczanie wypraw i ratownictwo

To kurs w trakcie którego uczymy umiejętności rozpoznawania potencjalnych problemów, zapobiegania im, rozwiązywania zaistniałych niepożądanych sytuacji oraz udzielania pierwszej pomocy.

Wiele osób kończących ten kurs uznaje go za najbardziej wartościowy etap szkoleń nurkowych. Bardzo często uczestnikami kursu są rodzice nurkujących dzieci.

Certyfikowany nurek PADI Rescue Diver jest najczęściej postrzegany jako odpowiedzialny, a bazy nurkowe na całym świecie z chęcią zabierają takich nurków w ciekawsze, bardziej wymagające miejsca.

PIDIVING - Kurs Profesjonalny - PADI Divemaster

PADI Divemaster

 Wstęp do nurkowania zawodowego

Divemaster to pierwszy profesjonalny stopień nurkowy PADI. Ukończenie tego kursu pozwala na samodzielne prowadzenie niektórych programów PADI, uczestniczenie w szkoleniach jako certyfikowany asystent oraz na pracę jako przewodnik nurkowy praktycznie na całym świecie.

Uczestnicy uzyskują status członka PADI, otrzymują swój własny numer członkowski oraz wsparcie największej organizacji zrzeszającej profesjonalistów nurkowych na wszystkich kontynentach.

PIDIVING - Kurs Mistrzowski - PADI Master Scuba diver

PADI Master Scuba Diver

 Dla najlepszych

Kurs ułatwiający zdobycie najwyższego rekreacyjnego stopnia nurkowego i certyfikatu wydawanego nurkom o ponadprzeciętnych umiejętnościach i doświadczeniu.

Osoby posiadające ten stopień stają się swoistymi ambasadorami nurkowej społeczności, wszystkie bazy nurkowe na świecie traktują takich nurków z szacunkiem oraz często tworzą plany nurkowań w oparciu o ich oczekiwania i opinie.