Okiełznaj bąble

Uczymy odpowiednich zachowań, rozwijamy świadomość zagrożeń oraz dbania o środowisko.

Kursy Juniorskie są przeznaczone dla dzieci od 10-go roku życia a programy takie jak Bubblemaker i PADI Seal Team są prowadzone tylko na basenie i może w nich uczestniczyć dziecko juz od 8 roku zycia.

To jedna z najlepszych dostępnych możliwości zadbania o rozwój dzieci. Wymaga aktywności fizycznej, zapamiętania informacji a przy okazji zapewnienia dziecku zdrowa rozrywkę w trakcie wakacyjnych wyjazdów.

PIDIVING - Certyfikaty Juniorskie - PADI Junior

PADI Juniors

 Wiek nie jest przeszkodą

W systemie szkolenia PADI, certyfikaty „Junior” są wydawane osobom które ukończyły odpowiedni kurs, przed ukończeniem 15-go roku życia.

Są to pełnoprawne kursy zakończone certyfikatami - wiek uczestników nakłada tylko drobne warunki dodatkowe, które znikają po zaktualizowaniu certyfikatu do wersji "dorosłej".

 Certyfikaty Juniorskie PADI możliwe do zdobycia u nas:

  • Junior Open Water Diver
  • Junior Advanced Open Water Diver
  • Junior Rescue Diver
  • Junior MAster Scuba Diver
  • Wybrane Specjalizacje Juniorskie

 Korzyści

Po osiągnięciu wymaganego przez PADI wieku, „juniorski” certyfikat można wymienić na „dorosły” bez konieczności kończenia dodatkowych szkoleń.

Zajęcia z dziećmi są prowadzone w mniejszych grupach, a każde dziecko jest dodatkowo ubezpieczane na każdy dzień szkoleń.

 Ograniczenia

Po ukończeniu kursu a do ukończenia odpowiedniego wieku, dzieci muszą nurkować w obecności dorosłego certyfikowanego nurka, maksymalne głębokości dla dzieci są odpowiednio zmniejszone w stosunku do analogicznych uprawnień dorosłych a informacje te są umieszczone na certyfikacie.

 

Wiek – zależnie od kursu minimum 10-12 lat

Profesjonalny system szkoleniowy

 Uzyskaj certyfikat PADI - najbardziej wartościowy, rozpoznawany i uznawany na całym świecie. Rocznie ponad milion osób zaczyna swoją przygodę z nurkowaniem lub rozwija swoje umiejętności pod nadzorem instruktorów PADI.

 Szkolimy w niewielkich grupach, zapewniamy odpowiednie warunki oraz cały potrzebny do nauki sprzęt i materiały.

 System szkolenia oparty na maksymalizacji bezpieczeństwa, stopniowym zdobywaniu wiedzy praktycznej i teoretycznej, oraz standardach i procedurach które są jednakowe we wszystkich zakątkach świata, czyni nurkowanie jedną z najbezpieczniejszych i dających najwięcej radości aktywności fizycznej.