Okiełznaj bąble

Uczymy odpowiednich zachowań, rozwijamy świadomość zagrożeń oraz dbania o środowisko.

Kursy Juniorskie są przeznaczone dla dzieci od 10-go roku życia a programy takie jak Bubblemaker i PADI Seal Team są prowadzone tylko na basenie i może w nich uczestniczyć dziecko juz od 8 roku zycia.

To jedna z najlepszych dostępnych możliwości zadbania o rozwój dzieci. Wymaga aktywności fizycznej, zapamiętania informacji a przy okazji zapewnienia dziecku zdrowa rozrywkę w trakcie wakacyjnych wyjazdów.

PIDIVING - Kurs Komando Foki - PADI Seal Team dla dzieci

PADI Seal Team

 Cześć foki, tu są podwodne misje

Program który pozwala dzieciom w wieku 8 lat, na kontrolowane przez instruktora zapoznanie się z działaniem sprzętu do nurkowania.

Kurs dla dzieci w wieku od 8 lat, w całości prowadzony na basenie. W jego trakcie dzieci wykonują 5 podwodnych misji (1 misja na każde z 5 zajęć), które wprowadzają umiejętności nurkowe w sposób pełen emocji, przygody i zabawy, ale jednocześnie z naciskiem na stosowanie „dorosłych” zasad bezpieczeństwa.

 W trakcie kursu:

 • zapoznajemy młodych nurków ze sprzętem, jego obsługą i bezpiecznym poruszaniem się
 • przeprowadzamy prawdziwe podwodne misje pod opieką certyfikowanych instruktorów, przygotowanych do pracy z dziećmi
 • wykonujemy superfajne podwodne zdjęcia dzieci w sprzęcie nurkowym
 • utrzymujemy pełną kontrolę nad młodymi kursantami - ponieważ zajęcia odbywaja sie na wydzielonym basenie do głębokości 2m

 Korzyści

Wiek szkolny to doskonały moment do zaszczepienia dziecku dobrych nawyków i kreowania jego instynktu poznawczego w bezpieczny sposób. Program Seal Team uczy myślenia zadaniowego i współpracy w grupie.

 Dla uczestnika

 • międzynarodowy certyfikat PADI Seal Team / Master Seal Team (po ukończeniu 5 misji)
 • książkę, naklejkę i płytę DVD PADI Seal Team
 • podwodne zdjęcia z zajęć
 • Przez cały czas kursu zapewniamy opiekę certyfikowanego instruktora PADI

 Wymagania wstępne:

 • ukończony program Bubblemaker

 W cenie kursu

 • Wypożyczamy nieodpłatnie sprzęt nurkowy
 • Prowadzimy własne zajęcia teoretyczne dostosowane do możliwości dzieci
 • Nie pobieramy opłat za zdjęcia, gadżety, dyplomy i opiekę instruktora
 

Wiek – minimum 8 lat

Profesjonalny system szkoleniowy

 Uzyskaj certyfikat PADI - najbardziej wartościowy, rozpoznawany i uznawany na całym świecie. Rocznie ponad milion osób zaczyna swoją przygodę z nurkowaniem lub rozwija swoje umiejętności pod nadzorem instruktorów PADI.

 Szkolimy w niewielkich grupach, zapewniamy odpowiednie warunki oraz cały potrzebny do nauki sprzęt i materiały.

 System szkolenia oparty na maksymalizacji bezpieczeństwa, stopniowym zdobywaniu wiedzy praktycznej i teoretycznej, oraz standardach i procedurach które są jednakowe we wszystkich zakątkach świata, czyni nurkowanie jedną z najbezpieczniejszych i dających najwięcej radości aktywności fizycznej.

Certyfikaty Juniorskie

* Certyfikaty juniorskie PADI dla dzieci do 15 roku życia można po osiągnięciu odpowiedniego wieku wymienić na „dorosłe” bez dodatkowych kursów i opłat a uprawnienia z nich wynikające są nieco mniejsze i wymagają obecności dorosłego. Dowiedz się więcej ...