Okiełznaj bąble

Uczymy odpowiednich zachowań, rozwijamy świadomość zagrożeń oraz dbania o środowisko.

Kursy Juniorskie są przeznaczone dla dzieci od 10-go roku życia a programy takie jak Bubblemaker i PADI Seal Team są prowadzone tylko na basenie i może w nich uczestniczyć dziecko juz od 8 roku zycia.

To jedna z najlepszych dostępnych możliwości zadbania o rozwój dzieci. Wymaga aktywności fizycznej, zapamiętania informacji a przy okazji zapewnienia dziecku zdrowa rozrywkę w trakcie wakacyjnych wyjazdów.

PIDIVING - Certyfikaty Juniorskie - PADI Junior

PADI Juniors

 Wiek nie jest przeszkodą

W systemie szkolenia PADI, certyfikaty „Junior” są wydawane osobom które ukończyły odpowiedni kurs, przed ukończeniem 15-go roku życia.

Są to pełnoprawne kursy zakończone certyfikatami - wiek uczestników nakłada tylko drobne warunki dodatkowe, które znikają po zaktualizowaniu certyfikatu do wersji "dorosłej".

PIDIVING - Kurs Bąbelkowiec - PADI Bubblemaker dla dzieci

PADI Bubblemaker

 Bąble w wodzie i pod wodą

Program który pozwala dzieciom w wieku 8 lat, na kontrolowane przez instruktora zapoznanie się z działaniem sprzętu do nurkowania.

Dzieci pod przykrywką swojej wszechobecnej niesforności kryją niespotykane pokłady chęci poznawania świata i uczenia się. Warto wykorzystać ten zapał i nauczyć je zachowań, które pomogą im bezpiecznie obcować z wodą, zarówno na powierzchni jak i w podwodnym świecie.

PIDIVING - Kurs Komando Foki - PADI Seal Team dla dzieci

PADI Seal Team

 Cześć foki, tu są podwodne misje

Program który pozwala dzieciom w wieku 8 lat, na kontrolowane przez instruktora zapoznanie się z działaniem sprzętu do nurkowania.

Kurs dla dzieci w wieku od 8 lat, w całości prowadzony na basenie. W jego trakcie dzieci wykonują 5 podwodnych misji (1 misja na każde z 5 zajęć), które wprowadzają umiejętności nurkowe w sposób pełen emocji, przygody i zabawy, ale jednocześnie z naciskiem na stosowanie „dorosłych” zasad bezpieczeństwa.

Profesjonalny system szkoleniowy

 Uzyskaj certyfikat PADI - najbardziej wartościowy, rozpoznawany i uznawany na całym świecie. Rocznie ponad milion osób zaczyna swoją przygodę z nurkowaniem lub rozwija swoje umiejętności pod nadzorem instruktorów PADI.

 Szkolimy w niewielkich grupach, zapewniamy odpowiednie warunki oraz cały potrzebny do nauki sprzęt i materiały.

 System szkolenia oparty na maksymalizacji bezpieczeństwa, stopniowym zdobywaniu wiedzy praktycznej i teoretycznej, oraz standardach i procedurach które są jednakowe we wszystkich zakątkach świata, czyni nurkowanie jedną z najbezpieczniejszych i dających najwięcej radości aktywności fizycznej.

Certyfikaty Juniorskie

* Certyfikaty juniorskie PADI dla dzieci do 15 roku życia można po osiągnięciu odpowiedniego wieku wymienić na „dorosłe” bez dodatkowych kursów i opłat a uprawnienia z nich wynikające są nieco mniejsze i wymagają obecności dorosłego. Dowiedz się więcej ...