Kim jesteśmy

Izabela Brzezina

Intruktor PADI nr. 422061, Speciality PADI Instructor, Emergency First Response Instructor.

Miłośniczka nurkowania w ciepłych spokojnych wodach. Niepoprawna wielbicielka wszelkiego rodzaju zwierząt (nie tylko wodnych). Nurkowanie traktuje jako aktywność z której każdy powinien czerpać zabawę a nie jako sport ekstremalny dla wybranych, ale jednocześnie bezwzględnie potępiająca wszelkie przejawy braku dbałości o bezpieczeństwo.

Wyjątkowo cierpliwa dla kursantów kursów podstawowych i wymagająca tam gdzie charakter szkolenia jest związany z bezpieczeństwem innych. Lubi dalekie podróże, miejsca poza utartym turystycznym szlakiem, poznawanie miejscowych mieszkańców i ich zwyczajów.

Przemysław Rogoza

Intruktor PADI nr. 422054, Speciality PADI Instructor, Emergency First Response Instructor.

Nurkowanie traktuje jako niekończącą się przygodę. Wielki fan miejsc nurkowych z mocnymi prądami. Rekiny, manty i inne duże oceaniczne zwierzęta - to wśród nich mógłby spędzać cały dostępny czas pod wodą . Organizator wypraw do najdalszych miejsc na świecie nie tylko dla nurków.

Teoria nurkowania, sprzęt i standardy szkoleń to tematy o których może rozmawiać godzinami.

Nasze wartości

Pasja

Nasza wspólna przygoda z nurkowaniem zaczęła się w 2012 roku. Na początku był to sposób na inny model spędzania wakacyjnych wyjazdów. Po kilku latach i ukończeniu wielu nurkowych kursów postanowiliśmy podzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Wiedza

Szkoliliśmy się u najlepszych instruktorów , w wielu miejscach na świecie. Kurs oraz egzamin instruktorski ukończyliśmy w Tajlandii pod kierunkiem Piotra Paulo - najlepszego w naszej ocenie trenera instruktorów PADI. Wiedzę i umiejętności zdobywaliśmy nurkując na 5-ciu kontynentach.

Misja

Uważamy że nurkowanie jest dostępne dla wszystkich, niezależnie od wieku lub zasobności portfela. Naszą nurkową misją jest złamanie stereotypu według którego jest to sport dla odważnych, młodych wysportowanych, bogatych lub szalonych ludzi.