Polityka Prywatności

1 Informacje

Operatorem serwisu www.pidiving.pl oraz Administratorem danych osobowych jest:

REPRINT Izabela Brzezina
ul.Furgoła 40, 44-230 Czerwionka - Leszczyny
REGON: 241114501
NIP: 6422822118

Tel.: 32 425 12 59
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2 Ochrona danych osobowych

Respektujemy Państwa prawo i potrzebę ochrony danych osobowych. Niezależnie od tego, czy kupują Państwo nasze usługi, czy odwiedzają nasze strony internetowe, chcielibyśmy, aby nasza polityka ochrony danych osobowych dawała Państwu poczucie bezpieczeństwa. Jeśli przekazują nam Państwo swoje dane osobowe, my zobowiązujemy się traktować je w myśl swojej polityki, dlatego też prosimy Państwa o zapoznanie się z założeniami polityki ochrony danych osobowych.

3 Zgoda na aktualizację

Korzystając z naszej strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na anonimowe zbieranie i wykorzystywanie danych zgodnie z założeniami niniejszej polityki. Jednoczenie zastrzegamy sobie jednostronne prawo do aktualizowania, przetwarzania i dokonywania zmian w swojej polityce ochrony danych osobowych. Jakiekolwiek aktualizacje, przetworzenia i zmiany są wiążące dla wszystkich użytkowników i czytelników naszych stron internetowych i będą na nich ogłaszane.

4 Rodzaj pobieranych danych i korzystanie z informacji osobistych

Firma REPRINT nie zbiera i nie przetwarza Państwa danych osobowych za pośrednictwem strony internetowej. Jedyne posiadane przez nas dane to te, które wysyłacie Państwo pocztą e-mail w celu umożliwienia nam realizacji naszych usług. Informacje te są chronione wg osobnych regulacji zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE (RODO) i nie podlegają niniejszej polityce.

Firma REPRINT zbiera anonimowe informacje dotyczące korzystania ze strony internetowej w celu poprawy jakości i dostępności oferty internetowej. W tym celu wykorzystywane są skrypty Google Analytics używające plików cookies.

Profesjonalny system szkoleniowy

 Uzyskaj certyfikat PADI - najbardziej wartościowy, rozpoznawany i uznawany na całym świecie. Rocznie ponad milion osób zaczyna swoją przygodę z nurkowaniem lub rozwija swoje umiejętności pod nadzorem instruktorów PADI.

 Szkolimy w niewielkich grupach, zapewniamy odpowiednie warunki oraz cały potrzebny do nauki sprzęt i materiały.

 System szkolenia oparty na maksymalizacji bezpieczeństwa, stopniowym zdobywaniu wiedzy praktycznej i teoretycznej, oraz standardach i procedurach które są jednakowe we wszystkich zakątkach świata, czyni nurkowanie jedną z najbezpieczniejszych i dających najwięcej radości aktywności fizycznej.